HAKKIMIZDA
 VİZYONUMUZ;

En üstün kalitede hizmet üretmek ve sunmak ,bunun için sürekli sürekli iyileşip değişim uygulayarak mükemmelliği ve yüksek verimliliği yakalamak.

MİSYONUMUZ;

Toplam kalite ile mükemmele yaklaşmak işbirliği ve verimlilik temelindeki , müşteri-çalışan ilişkisi ile karlılığı arttırmak dengeli büyüme ile sektörün en iyileri arasındaki yerini korumak tüm etkinliklerde sergiledği anlayış farkı ve çözüm üretmedeki becerisi ile beklentilerin ötesinde hizmet sunmak.

DEĞERLERİMİZ;

Aldığı hizmetten memnun müşteri,çevre ve insan kaynaklarına karşı duyarlılık,şeffaflık ve açık iletişim ile etkin ekip çalışması temel değerlerimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Ülkemiz nakliye sektörünün tanınmış işletmelerinden birisi olarak , oluşturduğu kalite güvenirliliğini gerek içi gerekse uluslararası pazarlarda sürekli olarak geliştirmeyi,

Hizmet kalitesini müşterilerinin beklenti ve istekleriyle şekillendirmek,

Kalitenin oluşturulması ve yaşatılmasının ancak takım çalışması ile başarılabileceğinin,

Toplam kalite yönetiminin kendisi için gereklilik,çalışma sistematiği olduğunu bu nedenle sürekli iyileştirmenin şirketin tüm birimlerinde ortak hedef olduğu,

Modern sevk ve yönetim tekniklerinden yararlanmayı,

Marka, patent, lisans,  know-how vb.haklarla korunan ürünleri kullanarak hizmet vermeyi,

Yeni hizmetler geliştirmeyi ve hizmet maliyetinin düşürülmesine yönelik yatırımlara öncelik vermeyi, prestij yatırımlarından kaçınmayı ilke edinmekteyiz.

 

                                  Copyright Kaderhan 2013